29/12/2017

Dreams come true

RU/ Мечты есть у каждого человека, но чтобы они сбывались - нужно действовать. Нельзя сидеть на месте и ждать, пока за вас кто-то это сделает. Сейчас у вас есть прекрасная возможность поделиться своей мечтой и приблизить её исполнение.
А именно: FERRATUM банк запустил конкурс "OUTDO YOURSELF", где победителями смогут стать три человека, чьи мечты он исполнит. Это отличный шанс рассказать миру о том, о чём мечтаете. Возможно, вы сможете найти своих единомышленников, подружиться и сделать что-то вместе, например то, что сможет приблизить вас ещё больше к своей мечте. Я тоже когда то мечтала достичь реальных высот. И вот теперь у меня есть команда людей, с которыми мы разрабатываем новые проекты и радуем ими других. Предлагаю всем желающим поучаствовать в конкурсе "OUTDO YOURSELF". Для этого вам необходимо снять видео на любом языке, где вы рассказываете о том, о чём мечтаете, загрузить видео на свой канал YouTube и потом поделится им по этой ссылке. Если вы любите спорт, снимайте о спорте, если искусство - об искусстве. Снимайте все то, к чему вы стремитесь, что вам интересно. Хотите достигнуть больших вершин - расскажите об этом, не нужно стесняться или боятся, нужно действовать. Заявки принимаются до 14 января. Времени не так много. Сделайте шаг к исполнению мечты!
Вся информация тут www.ferratumoutdoyourself.com

LV/ Ikvienam cilvēkam ir sapņi, bet, lai tie piepildītos, ir jārīkojas! 
Nevar sēdēt uz vietas un gaidīt, kad kāds cits to izdarīs tavā vietā! Tagad ikvienam manam sekotājam ir brīnišķīga iespēja dalīties ar savu sapni un spert vienu soli tuvāk tā īstenošanai. Aicinu piedalīties Ferratum Bank konkursā OUTDO YOURSELF un varbūt tieši Tu būsi viens no trim laimīgajiem, kura sapnis tiks piepildīts. 
Tā ir lieliska iespēja pastāstīt pasaulei par saviem sapņiem, atrast domubiedrus un paveikt kaut ko kopā, lai vēl vairāk pietuvotos sava sapņa realizēšanai. 
Es agrāk sapņoju sasniegt dažādas virsotnes, tāpēc rīkojos un tās iekaroju. Tagad man ir komanda, ar kuru izstrādājam jaunus projektus un iepriecinām citus. 
Visu savus sekotājus, kuriem ir sapņi, aicinu piedalīties konkursā OUTDO YOURSELF! Viss, kas ir nepieciešams, ir uzņemt video dzimtajā valodā, kur vajag pastāstīt par savu sapni, augšupielādēt to kanālā YouTube un pēc tam dalīties ar to šajā saitē. 
Ja aizraujies ar sportu, nofilmē video par sportu, ja mākslu - par mākslu. Iemūžini visu, pēc kā tiecies un kas šķiet interesanti. Ja gribi sasniegt jaunas virsotnes - pastāstiet par to citiem. Neļauj, lai bailes Tevi attur no mērķa īstenošanas. Pieteikumus sapņa īstenošanai var reģistrēt līdz 14. Janvārim. Laika nav daudz, tāpēc sper jau tagad vienu soli tuvāk savam sapnim! 
Visa informācija ir šeit www.ferratumoutdoyourself.com

No comments :

Post a comment

Copyright @ ALINA KELLER | BLOG DESIGN BY KOTRYNABASSDESIGN